וטרינר בצור יגאל

וטרינר בצור יגאל

 
העבודה כרופאה וטרינרית הינה הגשמת חלום ילדות שלי.
כבר במקביל לשירות הצבאי עבדתי כאסיסטנטית צעירה במרפאתו של ד"ר קמינסקי בקרית-אונו ונשבתי בקסם המקצוע וביכולתו של הרופא הוטרינר לסייע ולהקל על בעלי החיים הסובלים. 
בדרך להגשמת החלום וללימודי רפואה וטרינרית, למדתי מדעי הטבע באוניברסיטה העברית.  
 

ההתמחויות והניסיון שלי כרופאה וטרינרית

 
סיימתי בהצטיינות תואר ראשון במדעי הטבע (Bsc) ותואר שני בפיזיולוגיה (Msc). 
בשנת 1991 סיימתי לימודי רפואה וטרינרית במחזור השלישי של בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט באוניברסיטה העברית (DVM). באותה שנה עברתי הסמכה בבריאות ציבור וטרינרית.
משנת 1991 אני חברה בארגון הרופאים הוטרינריים של חיות הבית בישראל ומשתתפת באופן סדיר בהשתלמויות בנושאים שונים ברפואה הוטרינרית בארץ ובחו"ל, על מנת להתעדכן באופן שוטף בחידושים האחרונים במקצוע.
בין השנים 1994-1991 עבדתי כרופאה וטרינרית במרפאתו של ד"ר קמינסקי. בשנת 1994 פתחתי את המרפאה העצמאית הראשונה שלי בראש העין. בשנת 2004 עברתי לגור בכוכב יאיר ובמקביל פתחתי מרפאה המשרתת את בעלי החיים שגרים בכוכב יאיר, צור יגאל וישובי הסביבה. 
לבקשת לקוחותיי, תושבי ראש העין והסביבה, אשר רצו להמשיך לשמור איתי על קשר ורצו שאמשיך לטפל גם בחבריהם על ארבע, הקמתי מרפאה ניידת, במסגרתה אני מגיעה לבתי הלקוחות בראש העין וקיבוצי הסביבה.
אני מאמינה ביצירת אוירה חיובית ורגועה וקשר אישי בין הרופא הוטרינר לבין לקוחותיו, הן על ארבע והן על שתיים. ואכן כיף גדול הוא לראות את הכלבים השועטים קדימה אל המרפאה לפגוש אותי. או לחלופין, כלבים אליהם אני מגיעה הביתה וברגע ששומעים את מכוניתי נכנסת לרחוב, לא מפסיקים לנתר ולקפץ עד שזוכים לסדרה של ליטופים והם מצידם מעניקים לי סדרה של ליקוקים.

פרטי תקשורת

טל: 09-7498666

נייד: 054-4521344

כתובת: רח' אגוז 20, כוכב יאיר

דוא”ל:

צרו איתנו קשר
מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם